Asos Thermal Otel


Kozaklı, yazları sıcak ve kurak, kışları ise soğuk ve yağışlı geçen tipik karasal iklim özelliğine sahiptir. Yağışlar ilkbahar ve sonbahar aylarında görülmektedir.
İç Anadolu Bölgesi´nde, Nevşehir iline bağlı bir ilçe olan Kozaklı, kuzey ve doğusunda Yozgat, güney ve güneybatısında Hacıbektaş, batı ve kuzeybatısında Kırşehir ile çevrilidir. Yüzölçümü 789km2 olan Koza Sağlık için Termal Tatil !
Günümüzde fizik tedavi merkezlerinin tercih ettiği tedavi tipi olan sıcak su terapileri Kozaklı'da tatil zevkiyle birlikte sizlerin kullanımına sunuluyor
Güzellik ve Cilt Bakım Merkezlerinde özellikle ;
• Yosun , Çamur ve Bitki banyosu
• Total , Lokal Selülit ve Migren Masajı
• Çamur Terapi
• Aromaterapi
• Hidroterapi
• Son olarakta Baleonolojik terapi
Yapılmaktadır.
Sağlık turizminde önemli bir yere sahip kaplıcalar ve içmeceler Kozaklı ilçesinde son yıllarda yapılan yatırmlarla kendini hissetirir duruma geldi. İlçe de sağlık turizmine yönelik faaliyet içeren 18 adet otel ve motel, 641 oda ve 2600 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.klı ilçesi, Nevşehir il sınırının en kuzeyinde 1.275 Rakımlı bir platoda haritada yerini almaktadır.

 OTEL ADI
ASSOS TERMAL DELUXE OTEL

KATEGORİ
5 Yıldız Standardında Termal Otel & Spa Center

OTELİN KONUMU
Kayseri-Ankara karayolu üzerindeki topaklıdan 24 km içeride, Kayseri hava alanına 95 km, Nevşehir hava alanına 85 km, Kozaklı şehir merkezine 2,5 km mesafede kaplıcalar mevkiinde.Kozaklı / Nevşehir..

GENEL ÖZELLİKLERAsos Thermal Deluxe Otelde; 30 standart, 2 özürlü, 199 family suit, 23 guen suit, 1 king suit olmak üzere toplam 255 oda ve 1200 yatak bulunmaktadır,tüm odalarda merkezi klima, kalorifer, uydu yayınlı Lcd tv, telefon, minibar, balkon (std. odalar hariç), wc, jakuzi, emanet kasası, saç kurutma makinası mevcut olup tüm odalar halı zeminlidir.

ODALAR
 
30 standart,
  2 özürlü,
  199 family suit,
  23 queen suit,
  1 king suit  olmak üzere toplam 255 oda ve 1200   yatak kapasitesi,Tüm odalarda
  -merkezi klima
  -kalorifer
  -uydu yayınlı lcd tv
  -telefon
  -minibar
  -balkon(std.odalar hariç)
  -wc
  -jakuzi
  -emanet kasası ve saç kurutma makinesi ve halı zeminlidir.

HAVUZLAR
2 adet kapalı çocuk yüzme havuzu, su kaydırakları ve oyun parkları, büyükler için 2500 m bay havuzu kompleksinde; 1 adet açık erkek yüzme havuzu, 1 adet kapalı erkek yüzme havuzu, 1 adet kapalı erkek termal havuzu, 2500m bayan havuzu kompleksinde; 1 adet kapalı bayan yüzme havuzu, 1 adet bayan kapalı termal havuzu

YİYECEK - İÇECEK

1 adet 500 kişilik sigara içilmeyen restaurant, 1 adet 500 kişilik sigara içilen restaurant, 80 kişilik alacarte resteurant, romantik bar, 2 adet loby bar, 3 adet vitamin bar mevcuttur.(Tesiste alkollü içecek hizmeti verilmemektedir).

AKTİVİTELER

AKTİVİTE (Ücretli): Masaj, Kese, Market , İnternet, Kuaför, Güzellik salonu, Thalasso Terapi, Aqua Terapi, Solaryum,Kuru Temizleme , Çamaşır ve Ütü Servisi

AKTİVİTE (Ücretsiz): Açık Yüzme Havuzu, Kapalı Yüzme Havuzu, Türk hamamı, Sauna, Jimnastik Salonu Çocuklar için oyun alanı , TV Odası,Bahçe
Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Asos Termal Otel Kozaklı / Nevşehir

Etiketler: